הבוגרים משתפים

היי, שמי סער נצר, גר בכפר סבא, בן 40 ואני נרגש לשתף אתכם בדרך ההתפתחות האישית והמקצועית שעשיתי בחיי…
לפני קורס מאמנים, עבדתי קרוב ל20 שנים בהייטק.
תהליך גירושים קשה ושינוי פנימי גדול מאוד בעקבותיו הובילו לפיטורים שלי.
לא הצלחתי למצוא עבודה זמן רב וכל הזמן חיפשתי לעשות שינוי קריירה ולהרגיש שאני נותן ערך אמיתי עבור אחרים.
זה לא שבהייטק לא נתתי ערך, להיפך, אבל חיפשתי לתת ערך בפן האישי לאנשים, מתוך התהליכים האישיים שאני עברתי לאורך השנים.
אני מכיר את רמי כבר הרבה שנים, רמי ידע שאני אאמן עוד הרבה לפני שאני ידעתי. הוא מעולם לא ויתר לי ועלי.
כשקיבלתי את ההחלטה ללמוד אימון, בדקתי הרבה מאוד בתי ספר לאימון ובסופו של דבר בחרתי ב OneLife – בית ספר למאמנים ובית להתפתחות אישית של רמי דבורה.
גם היקף הלימודים, גם התוכן, הקבוצה הקטנה יחסית של תלמידים וסגל המרצים, כל אלה ביחד תרמו לגיבוש ההחלטה שלי ללמוד דווקא אצל רמי.
תוך כדי הלימודים העמקתי בתהליכים שעברתי עד אותה תקופה. מגוון רחב ביותר של כלים, טכניקות ואסכולות אימוניות שהועברו ע"י מרצים מגוונים. מצאתי את עצמי מחכה בקוצר רוח לכל שיעור, למדתי כמו שלא למדתי בחיים שלי לפני כן וההרגשה היתה מצויינת. הרגשה של עשייה ורכישת כלים, לקיחת אחריות על החיים שלי וצמיחה מהירה עם המון בסיס יציב ורחב.

מיד התחלתי לאמן במסגרת סופרויז'ן של לשכת המאמנים – החלטתי להפוך את זה למקצוע שלי.  יצאתי מהקורס עם המון חשש מ"מה אני עושה עם זה תכלס עכשיו?"
וכבר באימון הראשון הבנתי שרמי וסגל המרצים הכינו אותנו בצורה מושלמת להיות מאמנים מעולים!
אני יכול להוסיף, ברמה האישית, שבזכות הקורס עברתי חוויה אישית חזקה ואני חי מתוך אחריות על החיים שלי, יושרה פנימית ותחושה של הגשמה."

סער, הוא אחד הכוכבים הנוצצים שבאמת יצאו מהקורס עם תשוקה בלתי ניתנת לעצירה להתחיל לאמן ולעזור לאנשים סביבו. הוא מתמחה באימון של גברים ונשים שנמצאים בתוך או אחרי תהליך גירושים בכדי לסייע להם למצוא את הדרך שלהם. סער מאמין שכל אחד יכול לחיות חיים מלאי משמעות, אם הוא רק יבחר לאפשר זאת לעצמו.

היי, שמי נטיה בל בדלוב בת 27 ( עוד 5 ימים) מבת ים ואני רוצה לשתף אתכם בתפנית מעצימה שנוצרה בחיי בעקבות לימודי אימון אצל רמי דבורה בOneLife – בית ספר למאמנים ובית להתפתחות אישית.
אז, הנה הסיפור שלי בקצרה:
לפני קורס המאמנים הייתי בזוגיות שלא היתה לי טובה מעל שנה וחצי. בערך חודש אחרי תחילת הלימודים הפסקתי את הזוגיות הזאת. שם התחלתי לפגוש ולהכיר את עצמי יותר. עבדתי בדלתות פנדור, מצד אחד אהבתי את העבודה הזאת ואת האנשים, מצד שני.. לא חויתי סיפוק, היתי קמה בכל יום בלי חשק ולא נהנתי ממה שעשיתי.
לפני שנתיים בדיוק חיפשתי מקום ללמוד בו אימון, הייתי כבר אחרי כמה קורסים בתטא הילינג ומשהו היה שם חסר. יום אחד ראיתי תיוג של המורה שלי לתטא הילינג (אמילי פרחיה). היא תייגה אותי בפוסט של Onelife. קראתי מה הם מציעים, היה להם כל מה שחיפשתי, חברה שרואה את האנשים לפני הכל, ללא דפוס עבודה מסויים וקבוע אלא מותאם לכל אדם. לי באופן אישי מאוד חשוב שכל אדם, כל מתאמן יקבל את השירות שמתאים לו ולא מה שמכתיבים בקורסים. זה בדיוק מה שקיבלתי. לאחר פגישה אישית עם רמי הבנתי עוד יותר טוב כמה אני רוצה את הלימודים האלה דווקא איתו. כנות ופתיחות, אדם בעל ערכים גבוהים, בגובה העיניים, פשוט מדהים!
הלימודים היו מטורפים! קצת קשה להסביר במילים.. זה היה קורס עם שלושה מרצים תותחים שמראים את גישתם ומאפשרים לכל תלמיד לקבל את הגישה שלו לחיים. 

רמת ההתפתחות האישית שלי שאני עברתי בשנה זו של הלימודים היא עצומה! נהפכתי להיות אישה רגועה יותר, אמיצה יותר, יודעת מה הדרך ואיך ללכת בה… דברים שלא ידעתי קודם.
אני חושבת שאני זכיתי.. זכיתי ללמוד אצל הטובים ביותר גם בתטא הילינג וגם באימון. כיף על ההתחלה ללמוד אצל אנשים תותחים!
הקורס העצים אותי ולימד אותי כל כך הרבה.. היום אני יכולה להגיד בהבטחה שאני הרבה יותר טובה ומביאה לידי ביטוי את עצמי. היום ללא חשש אני יכולה לעשות את מה שתמיד חלמתי עליו ולהגיד בביטחון שאני טובה בזה. כיום, אני מנחה סדנאות מול עשרות אנשים, מה שבוודאות לא היה קורה לפני כן.
תנו לעצמכם מתנה לחיים, גם אם אתם לא מתכננים להיות מאמנים אישיים ורק רוצים להגיע למקום טוב יותר מוצלח יותר בחיים ותלכו ללמוד בonelife. ללא ספק אתם תגיעו לאין שאתם באמת רוצים. וכדאי מאוד להתחיל אצל אדם שהוא אחד הטובים (בעיניי הטוב ביותר).

נטיה היא אחת הבוגרות הפורצות דרך שלנו 😍 היא מתמחה באימון למערכות יחסים (לא רק זוגיות) ומתאמנים שיהנו ממנה הכי הרבה הם בני 20-35
שמחפשים לשפר את מערכות היחסים בחייהם. מומלצת בחום!!!  תעקבו אחריה – היא אוצר!

שמי אדריאן לוינגר, אני גר בירושלים, כיום אני בן 66.  לפני כ-7 שנים פרשתי מעבודתי כשכיר לאחר שהבנתי שאני רוצה לעשות שינוי בחיים ולעשות את מה שאני אוהב וזה לעזור לאנשים לחיות חיים שמחים יותר.
עם פרישתי הכרתי את רמי דבורה ומאז אנחנו צועדים יחד שנים רבות במרחבי אימון שונים.  תחילה, השתתפתי בכל הסדנאות של רמי דבורה ומאוחר יותר, לאחר שחוויתי את ההשפעה האדירה וההצלחות שבאו בעקבותיה בחיי האישיים שלי, החלטתי ללמוד קורס אימון בביה"ס onelife כדי לסייע גם לאנשים אחרים לעשות את השינוי המיוחל שלהם בחיים ללא כל חשש ופחד.  מתוך התהליך שעברתי, כמובן שבחרתי ללמוד דווקא אצל רמי דבורה (וזאת למרות שלפני כן למדתי אימון בבית ספר אחר) כיוון שהלימודים בבית הספר OneLife של רמי דבורה משלבים התפתחות אישית עמוקה, רכישת כלים עוצמתיים מאוד ואימון אישי תוך כדי הקורס.
למדתי, צמחתי, השתפרתי כאדם וכמאמן וגם נהנתי מאוד! נהנתי ללמוד מרמי דבורה, מאמן על בעל יכולות מיוחדות, וכמובן גם משאר המרצים שהם מבכירי המאמנים בארץ.
בקורס המאמנים בביה"ס OneLife של רמי דבורה למדתי בעיקר להקשיב למתאמנים ולאפשר להם לבוא לידי ביטוי ולמצוא בעצמו את היכולות שבתוכו.
אדריאן ממוקד בלתת תמיכה וליווי לבני 50+ שעומדים בפני או רוצים שינוי בחיים.
בימים אלו אדריאן בשלבי הסופרויז'ן של הקרוס והוא מזמין אתכם להגיע אליו לסדרה של 10 מפגשים במסגרת הזו.

קוראים לי רחלי זולונוב אני בת 26 ומתגוררת בבת ים .
לפני שהכרתי את רמי חיפשתי התחלה חדשה, לימודים שיעשו לי טוב בנשמה והיה לי ברור שהחיפוש הוא אחר תחום שקשור לתמיכה / עזרה לבני אדם . מגיל קטן הייתי קשובה לצרכים של אנשים שהיו סביבי, תמיד הרגשתי טוב עם מה שאני עושה למען אחרים ובגיל 24 החלטתי לבדוק את האפשרות ללמוד כלים נוספים ולהפוך את מה שאני טובה בו לתחום העיקירי בחיי. נפגשתי עם רמי , וללא ספק הבנתי שהוא יודע את העבודה, בפגישה של כמה דק הבנתי מי יושב מולי וכמה אני יכולה ללמוד ממנו המון! האינטואיציות שלי לא מטעות , האדם שישב מולי רצה להעביר מסר לעולם ולסחוף אחריו אנשים נוספים להעברת המסר שלהם בדרך הטובה ביותר. אז היום , אחרי כמעט שנה של לימודים אני יכולה להגיד ללא ספק שהלימודים האלו שינו לי את החיים, אני משלבת בין עבודה כשכירה ועבודה כעצמאית, אני גרה לבד ( משהו שפחדתי ממנו הרבה מאוד זמן) ובקרוב אפתח את הקליניקה שלי וכל זה בזכות מורים שהעצימו אותי ועזרו לי לראות דברים אחרת. הגישה שלי השתנתה, הפרספקטיבה שלי , הסביבה שלי יותר תומכת ואוהבת . אחד הדברים הכי חשובים שלקחתי מהלימודים היה שינוי הגישה שלי ששיפרה לי את מערכות היחסים בחיי.
רחלי היקרה מאמנת ילדים ובני נוער ומתמחה בילדים עם הפרעות קשב וריכוז. בנוסף היא מאמנת נהדרת למערכות יחסים.
רחלי היקרה – את נדירה! מי שיעבור אימון איתך יזכה ובגדול!
בהצלחה. ממליצים להכיר אותה לעמוק. אי אפשר שלא להתחבר אליה ולשליחות שבה

שמי אסף חרמון, יליד ירושלים בן 46. אני בוגר תואר ראשון בגיאולוגיה ומדעי הסביבה, ומוסמך תואר שני בגיאוגרפיה, תכנון וסביבה, מהאונ' העברית בירושלים.  כ-17 שנים הייתי שכיר במגזר הציבורי והפרטי בתחומי איכות הסביבה.  בתקופה הזו חשתי שאני משקיע את מיטב זמני ומאמצי ומקבל פחות מהציפיות שלי, גם בשכר, אבל בעיקר בהכרת התודה וההערכה והמוטיבציה היתה בהתאם. תחושה של סתמיות וביזבוז זמן, מרמור, דעיכה במוטיבציה ו"קוטריות", מלווה אותי במהלך הימים והלילות. יחד עם זאת, פנטזיות על יציאה לעצמאות, חופש בחירה, ותקווה לצמיחה אישית, נרקמת אט-אט.  ואז ברגעים שניראו אז כחולשה, החלטתי "לחתוך", ולצאת לדרך חדשה.
עזבתי את תפקידי כשכיר, ופתחתי עסק עצמאי לייעוץ סביבתי.  במסגרת המהלך הזה, נתתי לעצמי מתנה: תקופה של שנה שבה אני לומד, צומח, ונחשף לעולמות חדשים ומסקרנים, שתמיד רציתי להכיר.
זה התחיל בחזון העסקי שלי, שבו רציתי לעשות "קואוצ'ניג סביבתי" ללקוחות שלי. בתחילה, לא ממש ידעתי איך להגדיר את זה, אבל התחלתי בזה שאני יודע מה זה "סביבתי" מכיוון שיש לי מספיק ידע, השכלה ונסיון בתחום, אבל מה זה ה"קואוצ'ניג" הזה??
חוץ מניחושים והשערות שלי מה זה קואוצ'ניג, זה היה לגמרי תחושת בטן, איך עושים את זה ומה זה אומר לי וללקוחות שלי, שכבר החלו לשכור את שירותי.  פניתי לחבר ילדות קרוב, שסיפר לי שעבר קורסים וסדנאות, והחל לעבוד כ"מאמן".
קבענו פגישה קצרה, בבית קפה קטן, וכאשר שאלתי אותו "מה זה קואוצ'ניג"? היו לו רק שתי מילים לומר לי: "רמי דבורה".
עולם שלם של מושגים, רעיונות, תחושות, וחוויות נפתח לפני, ובכל צעד, הרגשתי איך אני לאט לאט, צומח, גדל, מרחיב את האופקים 

המקצועיים והאישיים.  קורס המאמנים היה אינטנסיבי, עם מיטב המאמנים והמרצים, מקיף את עולם האימון, נוגע בפסיכולוגיה, בפילוסופיה, ובעיקר נוגע באנשים. מה "תוקע" ומה מניע? , איפה אני נמצא ואיפה אני רוצה להיות?   תכל'ס! לפנים! בלי בלבולי מוח! אבל בגובה העיניים, עם תחושת שליחות, ורצון אמיתי לעזור ולשחרר את ה"תקיעות" העצמית שלנו.
כמובן שזה לא קורה ביום אחד, אין פה "קסם" או "כישוף", אבל הדברים מחלחלים, מגיעים לזרע, שלפעמים קבור עמוק, משקים אותו, ואז זה קורה: "צמיחה" 🌱.
המאמנים בקורס של OneLife, מובילים את התלמידים, צעד – צעד, לתוך עולם האימון, נותנים כלים מעשיים, שאפשר להשתמש בהם מיד, בכל סוגי האימון, והם מהווים בסיס איתן להמשך.  הגדרתי לעצמי כהחלטה אסטרטגית, לסייע לאלפי העסקים, האירגונים והיזמים העצמאיים הקטנים והבינוניים, במגזרי התעשייה והשירותים, ללוות אותם בדרך לצמיחה אישית וכלכלית, בדרך להפיכת עולמנו לירוק, ידידותי לאדם ולסביבה, ופורץ גבולות 🌎.  
מזה כ-4 שנים, אני עושה "אימון סביבתי" ללקוחותי, וממשיך לצמוח, להשריש, להשקות, ולהצמיח, את כל מי שמבקש את עזרתי.

ערכנו ראיון קצר עם אחד הבוגרים המצוינים שלנו – ערן אלבוחר:

*מדוע בחרת להיות מאמן אישי?
עברתי תהליך אימון אישי, ששינה את חיי.. פתאום הבנתי שאני לא חייב לחיות ולקבל כעסים, תסכולים וקשיים שאני חווה עם עצמי ובחיים.. הכל פתיר, אפשר לצמוח מכל משבר. זו הייתה המתנה הגדולה של חיי. הדרך מכאן לעבור צד ולעזור לאנשים אחרים הייתה קצרה.. הבנתי שהייעוד שלי הוא לעזור לאנשים להתפתח ולצמוח. אימון זו הדרך המהירה ביותר ליצור שינוי מהותי ובר קיימא בחיי המתאמן, כזה שיישאר לאורך זמן.
*מה מיוחד בך כמאמן?
אני מאמן אינטואיטיבי. חד ומדויק. עם רגישות וערנות גבוהות במיוחד. בשילוב עם רמת מודעות עצמית גדולה, אני מצליח להגיע לאימון נקי מהאגו האישי שלי, מה שמאפשר למתאמן להגשים את העוצמות והחזקות שבו מהר ומדויק יותר, וזאת ללא תלות בי כמאמן. כך ההישגים שנרכשים במהלך האימון, נשארים עם המתאמן גם כשהאימון מסתיים ו"מתחילים החיים".
*איזה ערך מוסף אתה מביא איתך כמאמן?
אני מביא יצירתיות, כמעט אינסופית, הקשבה והכלה גבוהים במיוחד. כל אימון הוא המצאה מחדש. אני מבין ופועל מתוך הרעיון ש"חוויה קודמת לידע", ולכן תהליך האימון איתי הוא תהליך חוויתי, ש"צורב" את המודעות לעוצמות ולחזקות, הטבועות במתאמן, לתוך מכלול חייו. 

החיים אחרי האימון משתנים לטובה, וממשיכים להשתנות ולהשתפר גם אחרי שמסתיים תהליך האימון.
*תאר תהליך התפתחות אישית שעברת בקורס.
השינוי שעברתי הוא חוצה תחומים.. כל אספקט של חיי השתנה כתוצאה מהתהליכים שעברתי בקורס.
כל תחום שמרכיב את חיי גדל והשתנה לטובה. החיים הפכו לחוויה מדהימה של שינויים מתמידים ובלתי פוסקים.
*ספר לנו מעט על קורס המאמנים שעברת.
הקורס ב OneLife הוא קורס האימון השלישי(!) שעברתי. מכאן אני יודע שקורס המאמנים של OneLife הוא המקיף, העמוק והטוב ביותר שאפשר לעבור בישראל. צוות המנחים, המרצים והנהלת בית הספר, מורכב מהמובחרים שבמאמני ישראל. מאמנים, לא אנשים ש"מלמדים איך לאמן". ומכאן, הפרקטיקה הנרכשת, הכלים האימוניים והתהליכים אותם עוברים התלמידים, הופכים אותם למאמנים הטובים ביותר בארץ.