מסלול הסמכת מנחי/מטפלי NLP

למילים יש כוח והמחשבות שלנו יוצרות את המציאות שבה אנחנו חיים. האופן בו בני האדם תופשים את המציאות משפיע על יכולתם להשיג יעדים, להגיע לתוצאות אישיות ומקצועיות, ולחוות איכות בחיים שלהם. אם הכל היה עובד לנו בחיים, אז כנראה היה לנו נהדר כל הזמן... השאלה מה קורה כשהדברים לא עובדים? כשהם לא זזים בקצב או באיכות שאנחנו רוצים? מה עלינו לעשות עם ההתנהלות שלנו על מנת לשנות את התוצאות שאנחנו יוצרים בחיינו?

יש שיטות שונות שיכולות ליצור שינוי בחיינו, אחת השיטות המהירות והאפקטיביות ביותר היא ה-NLP.

NLP היא אחת מגישות ההתפתחות האישית החזקות ביותר בעולם. זו גישה לחקר המוח, אשר נותנת הסבר לדרך בה פועל המוח האנושי, הבנה כיצד פועלת השפה המדוברת ודרך איך לחשוב ולחיות בעוצמה.

ה-NLP הוא קוד הגישה ללא מודע – שם אנחנו עושים את הבעיות שלנו ושם גם הפתרונות, הכוחות והמשאבים שלנו.
ל- NLP יש את הכלים לחפש באזור הלא מודע של המוח שלנו, ליצור שם את השינוי, כדי שהוא יתרחש באופן מודע ויבוא לידי ביטוי בחיים היומיומיים.

גישת ה-NLP מסבירה את התהליך הלא מודע, המתרחש בתוך המוח שלנו, מרגע שאנחנו נתקלים בגירוי כלשהו במציאות החיצונית ועד לרגע, שבו אנו מגיבים אליו. הבנת התהליך מאפשרת לנו מרחב עצום להתערבות באמצעות טכניקות NLP מגוונות, על מנת ליצור תוצאות טובות יותר בתחומי חיים שונים.

עוצמת ה-NLP מאפשרת, בזמן קצר ביותר, ליצור שינוי חיובי ברגשות, במחשבות, בהתנהגות ובאמונות המגבילות בחייו של האדם. היא עושה זאת ע"י רתימת הלא מודע להשגת התוצאה הרצויה.

נשמע מעניין?

בואו ללמוד איך לשלוט על המחשבות שלכם, לדבר בשפה שיוצרת שיתוף פעולה וקירבה,  בואו ללמוד איך ליצור תוצאות רצויות בחייכם ולנהל את החיים באופן אפקטיבי.

הקורסים שלנו:

קורס פרקטישיונר (NLP Practitioner) – קורס של 25 מפגשים, 130 שעות שעון. אחד מהם יעסוק בתחום התקשורת הבינאישית
קורס מאסטר (NLP Master practitioner) – קורס של 25 מפגשים, 130 שעות שעון

הנושאים המרכזיים שילמדו בקורס פרקטישיונר:

 • מהי וכיצד בנויה החוויה האנושית הסובייקטיבית.
 • הנחות היסוד של ה NLP.
 • מודל ההצלחה של ה NLP – איך אפשר לשכפל הצלחה לכל תחום בחיים.
 • כיצד ליצור כימיה בין אישית מיידית עם כל אדם.
 • מהם סודות התקשורת, ההשפעה, והבנת האנשים בצורה העמוקה ביותר.
 • הדרך ליצור תקשורת אפקטיבית המונעת התנגדויות, והמובילה לתוצאות יוצאות דופן.
 • איך לעצב את המטרות שלנו בצורה מדויקת שתאפשר לנו בפועל להגשים אותן במקסימום יכולות ביצוע והצלחה.
 • כיצד להתגבר על מחסומים, רגשות שליליים ומצבי תקיעות. חיבור לכוחות ולמשאבים רגשיים – נלמד את הדרך החזקה ביותר להיכנס למצב רגשי רצוי ועוצמתי ברגע שאנו נדרשים לכך.
 • איך להיפטר מדפוסי התנהגות לא רצויים – איך לתכנת מחדש את המוח כדי לשבור אוטומטים מזיקים ולייצר דפוסים חדשים ומעצימים.
 • איך לשחרר פוביה במהירות.
 • זיהוי אמונות מגבילות וטיפול בהם – נבין לעומק מהן אמונות, כיצד הן נוצרות וכיצד הן משפיעות על חיינו לטוב ולרע.
 • פתרון קונפליקטים פנימיים תוך אישיים.

הנושאים המרכזיים שילמדו בקורס מאסטר:

 • קורס המאסטר מיועד לבוגרי קורס NLP Practitioner, שמעוניינים לפתח ולשכלל את כישורי ה-NLP שלהם ולהפוך למקצוענים ולמטפלי NLP מוסמכים. הקורס מאפשר למשתתפים להגיע לרמות עמוקות של למידה וידע, ומעניק תוספת נרחבת לטכניקות הבסיסיות, ובכך הופך את בוגריו מ"טכנאים" ל"אומנים".

  מעבר למסע גילוי אישי מעצים, קורס המאסטר מציע :

  • העמקה של דפוסי שפה– שיכלול היכולת להשתמש בתבניות השפה שנלמדו בקורס הפרקטישיונר ורכישת תבניות שפה נוספות. העצמת יכולות ההשפעה במשא ומתן באמצעות תבניות שכנוע, תבניות שפה טמפורליות, תבניות שפה קוונטיות ותבניות Selight of Mouth. השליטה בתבניות שפה אלו מאפשרת לשאול שאלות פורצות דרך, לשבור אמונות מגבילות באמצעות שיחה, לשכנע אנשים שונים ולהשפיע עליהם.
  • תהליך פריצת דרך באמצעות הפקת ערכים– כיצד להפיק ערכים בתחום האישי ובתחום המקצועי ולעבוד איתם במטרה ליצור את התוצאות שאותן אנחנו רוצים. השליטה במרכיב מפתח זה מזניקה את ההצלחה, כבני-אדם/מטפלים/מאמנים קדימה.
  • פילטרים של חשיבה – Meta-Programs – פיתוח היכולת לזהות את הפרופיל האישיותי של כל אחד ולדבר בשפת ההשפעה הייחודית לו.
  • Advanced SubModalities– העמקת ההבנה לגבי הסמ"ד והשימוש בהם, לצורך יצירת שינויים מרחיקי לכת אצלכם ואצל אחרים. נלמדות טכניקות לשחרור מהתניות, מהרגלים ומדפוסי התנהגות לא רצויים.
  • חוכמת הגוף– טכניקות לטיפול באלרגיות, ריפוי עצמי, החלמה ממחלות, ושחרור מכאב.
  • עבודה עם חלומות– טכניקות NLP קלות ומרתקות להבנת חלומות.
  • אסטרטגיות ומודלינג– כיצד לדגום אסטרטגיות מצוינות של מצליחנים ולהשתמש בהן.
  • מיומנויות פרזנטציה– פרזנטציה היא מיומנות חשובה בתחומי האימון והטיפול והן בתחום העסקי. בקורס תתוודעו לסודות הפרזנטציה של ה–NLP, ותלמדו להשתמש באמצעים מודעים ובלתי מודעים להעברת המסרים שלכם על כל קהל.
  • ניהול קונפליקטים ומו"מ– טכניקות מבוססות עמדות תפיסה קוונטיות לניהול קונפליקטים וקידום ההבנה ההדדית במסגרת מו"מ.

מנחת הקורס – עדי ארדיטי

מאסטר טריינר מומסכת על ידי ארגון ה-IN הבינלאומי

מאסטר טריינר NLP, מהמבוקשות בישראל בתחום, מנחה בכירה בקורסי הסמכה בינלאומיים של אירגון ה IN-NLP. בשנים האחרונות הסמיכה מאות בוגרים בבתי ספר נחשבים ל-NLP. בשנים האחרונות עבדה עם קהלים מאתגרים במיוחד כמו הרשות לשיקום האסיר, רשויות רווחה, עו"ס, מכללות להכשרת מאמנים ויועצים, חברות היי טק, קופת חולים הכללית, משרדי ממשלה ועוד. בוגרת השתלמויות בתרפיית קו הזמן, גשטאלט, אימון NLP לילדים ונוער, יסודות ה - CBT, התמודדות עם חרדות טראומה ואובדן, אסטרטגיות של גאונים, שחרור אמונות מגבילות, שפת ההשפעה, ומוסמכת mBIT coach. בעלת קליניקה פרטית בה מטפלת בגישת NLP ומאמנת אישית בכירה למבוגרים, ילדים ונוער.

אז בואו נעמיק ונבין את השיטה
 NLP= Neuro Linguistic Programming
דהיינו תכנות נוירולוגי לשוני  

שיטת ה-NLP מורכבת מסדרת טכניקות ומודלים, שניתן להשתמש בהם כדי להבין הבנה עמוקה יותר של המוח האנושי. מטרתן יצירת השפעה ושינוי במחשבות, ברגשות ובהתנהגויות, שיובילו בסופו של דבר לשינוי בהרגלים ובדפוסים שונים ולהשגת תוצאות רצויות.

 • Neuro– המוח הקולט את הגירויים שבמציאות החיצונית ואת המסרים מהסביבה, באמצעות מערכת החושים.
 • Linguistic – השפה המילולית והבלתי מילולית שבאמצעותה אנו נותנים משמעות לחוויה שנקלטה מבחוץ.
 • Programming– דפוסי ההתנהגות והתגובה הנוצרים על בסיס העיבוד שנעשה לחוויה שנקלטה והמשמעות שניתנה לה. 

 

"זה רק בראש שלך וזה רק נדמה לך…" – איך זה עובד?

מערכת העצבים קולטת את המציאות האובייקטיבית דרך חמשת החושים (Neuro), המוח מעבד את המידע באופן סובייקטיבי, מקודד אותו לחוויה ומאחסן אותו. כאשר נרצה לספר על החוויה נשתמש בשפה (Linguistic) מילולית ולא מילולית. כתוצאה מהמחשבות יגיעו התגובות שלנו ופעולות ממשיות (Programming).

NLP הוא מדע החוויה הסובייקטיבית.

התהליכים שמתרחשים במוחנו הם פנימיים ובלתי מודעים, ל-NLP יש את קוד הגישה ללא מודע במטרה להבין כיצד נוצרה בעיה ואיך ליצר את השינוי במציאות.

לכן, יש המגדירים את ה–NLP כהוראות ההפעלה של המוח.

אל תהססו, פנו אלינו עכשיו לקביעת פגישת התאמה אישית!