סגל המאמנים

רמי דבורה
בעלים ומאמן ראשי, מאמן בכיר M.C.I.L

"הטובה הגדולה ביותר שתוכל לעשות לאדם אחר היא לא לגלות לו את כישוריך, אלא לחשוף את שלו בפניו" בנימין ד'יזראלי

מאמן מדויק ועוצמתי מומחה לאימון קהלים גדולים, עם ניסיון של למעלה מ-18 שנה בעבודה מול קהלים גדולים. בעל יכולות יוצאות דופן וכשרון מיוחד בהעברת מסרים להעצמה אנושית והנעת בני אדם לפעולה. מטובי המאמנים בישראל לאימון אינטואיטיבי

הדרך אליה הגעתי לעולם האימון הייתה מאתגרת מאוד עבורי. בתקופה בה קיבלתי מהיקום את השיעורים הגדולים בחיי – תקופה בה התגרשתי ונפלתי בעסקי הנדל"ן, הפסדתי מאות אלפי שקלים עד כדי שלא היה לי כסף לקנות לעצמי אוכל, חבר הזמין אותי במקרה לערב אימון ששינה את חיי. לאחר ערב זה הבנתי שזהו התחום בו אני רוצה לעסוק והתחלתי במסע שלי. הפעם הראשונה שחוויתי את הטרנספורמציה שעבר אחד המתאמנים הראשונים שלי, היה לי ברור שאת העוצמה הזו אני רוצה לחוות ולהעביר הלאה בחיי.
מאז עברו כ-10 שנים ותחושה זו לא דעכה, אלא להיפך, היא מתגברת משנה לשנה.

לפני כשש שנים, הקמתי את OneLife, בית ספר לאימון שהוא  בית להתפתחות אישית, המשלב בסיס רחב של סדנאות התפתחות אישית אותן עובר המאמן לעתיד, יחד עם העשרה בתחומי הבודהיזם, החשיבה החיובית ועוד. לימוד המיומנויות וכלי האימון מועברים בצורה אפקטיבית בה חווה התלמיד את התהליך בעצמו ואף לומד כיצד להשתמש בהם בעתיד.

 

אני יודע ומאמין שבבית הספר שלנו יצרנו את התוכנית הטובה ביותר כיום בישראל להכשרת מאמנים.אני מאמין ומקווה כי בקרוב, בתי ספר רבים יעלו אף הם את רמתם מתוך רצון לייצר גל חדש של מאמנים שאינם "יודעים אימון" אלא חיים זאת כדרך חיים.

אני ממליץ לכל אחד מכם, בין אם אתם מבקשים לעבור תהליך עוצמתי בעצמכם או ללמוד אימון ולעסוק בכך כל חייכם, לא לקבל כל החלטה לפני שישבתם עם אחד מנציגנו או איתי באופן אישי.

בפגישה איתנו תכירו גישה חדשה לעולם האימון ולכל התהליך הנקרא בשפתנו צמיחה. תבינו כיצד אנו רואים עוצמה של מאמן והעצמה של מתאמניו ותבינו כי לא תמצאו בית נכון יותר לעבור בו את התהליך שלכם.

 

אשמח לפגוש כל אחד ואחת מכם באופן אישי, ובכל מקרה, עם כל מה שתבחרו, אני מאחל לכולכם בהצלחה.

עו"ד מייקל בן דוד
מאמן בכיר, M.C.I.L, מנהל בית ספר OneLife

"אילו היינו עושים את כל הדברים שביכולתנו לעשות, אין ספק שהיינו מדהימים את עצמנו" תומאס אדיסון

בן 43, נשוי לשלומית ואב לעדן וטל. מאמן אישי, עסקי וקבוצתי, עורך דין בהשכלתו. לשעבר יו"ר ועדת ההסמכות וחבר הועד המנהל בלשכת המאמנים בישראל, וחבר בפדרציית המאמנים הבינלאומית. במסגרת שירותו בצבא הקבע כיהן כשופט פלילי וייצג את ישראל באו"ם במספר משאים ומתנים. כמו כן, שימש כיועץ המשפטי של ועדה משותפת לישראל ולרשות הפלסטינית במסגרת הסכמי הביניים. כיום, מאמן בכיר והמנהל האקדמי של OneLife, מדריך מאמנים מוסמך (סופרוויזר) ומנחה סדנאות. בעל ידע נרחב בגישות שונות לאימון, מפתח המודל לאימון קוגניטופרקטי ומפתח תוכנית לימודים באימון. כמו כן, מרצה למשפט בינלאומי בבית הספר למשפטים של המכללה למנהל.

בשנת 2004, כשהוצעה לי משרת שיפוט בבית המשפט הצבאי, חשבתי שהגעתי לפסגה מקצועית. מדובר בתפקיד חשוב, רב השפעה ויוקרתי. אבל לאחר כשנה בתפקיד הייתי מתוסכל, עייף, משועמם ולא מרוצה. לא הצלחתי להבין את חוסר שביעות הרצון שלי מהעשייה השיפוטית עד שבחנתי את ערכיי ואת הדברים החשובים לי אישית, לאחר ששמעתי הרצאה של המנטור שלי, ג'ים רוהן. רוהן שאל שלוש שאלות שמתוכם, ולאור הדברים שאהבתי לעשות בעבר, הבנתי שההשפעה שאני רוצה להשפיע לטובה על חייהם של אנשים אחרים אינה מתממשת בממשק השיפוטי שלי עם נאשמים. כן, זו עבודה חשובה, אך אני רציתי ליצור מרחב צמיחה עבור אנשים. מקום שבו אנשים יוכלו להגשים את עצמם ולחיות את החיים שהם רוצים עבור עצמם. זו דרכי, כך הבנתי, לממש את ערך החופש שכל כך משמעותי עבורי.

 

חקרתי לעומק את התחום של ההתפתחות האישית, למדתי אימון ב-CTI ועוד קורסים בישראל, והשתלמתי במספר קורסי התמחות אימוניים בתחום האימון העסקי, הארגוני, מערכות יחסים ואימון קבוצות. מאז שנת 2007 הובלתי קורסי אימון (קורס בסיסי והתמחויות) בשלושה בתי ספר. במקביל, נבחרתי לכהן בוועד המנהל של לשכת המאמנים בישראל והובלתי את הרפורמה בהסמכת המאמנים בארץ כיו"ר ועדת ההסמכות.

לאורך השנים הללו נוכחתי כי רבים מבין הלומדים קורס אימון בסיסי אינם פונים לעסוק באימון. הסיבה המרכזית לכך בעיניי היא כי כמות הידע, ההתנסות ועומק ההתפתחות האישית הנדרשת כדי להיות מאמן מצליח אינה יכולה לעבור ב-175 השעות הנדרשות כדי ללמוד אימון על פי דרישות לשכת המאמנים.

מתוך כך, פיתחנו ב-OneLife מתווה לימודים שמטרתו לאפשר לך להצליח בפועל כמאמן מקצועי, בעל ידע נרחב, וניסיון מעשי. בנינו מסלול לימודי אימון המשלב סדנאות התפתחות אישית שישפיעו לטובה על כל תחומי חייך.

בנימה אישית, אני קורא לך לקחת צעד עבורך ולקבוע פגישה אישית בה נוכל לבחון יחד את הדרך הנכונה עבורך בעולם הנפלא הזה של ההתפתחות האישית והאימון.

אנה נווה-לדרמן
מאמנת בכירה M.C.I.L

 "החופש הוא כאן ועכשיו או אף פעם לא"  קרישנהמורטי 

אנה נווה-לדרמן, מאמנת בכירה (MCIL ), סופרוויז’ורית (מדריכת מאמנים)
ומנחה בקורסי הכשרת מאמנים.

החיים הובילו אותי לקרירה צבאית וניהולית בהצלחה גדולה ובמקביל המשכתי לחפש משמעות.

אין לי סיפור על משבר ענק שהביא אותי להארה.

יש לי סיפורים על משברים, על לב שנשבר, על התמודדות עם קשיים של החיים, פירוק משפחה,

עזיבת קיבוץ עם שני ילדים קטנים, אהבה נכזבת ותסכול מקצועי בצד ההצלחה הגדולה.

בשנת 2000 שנים התחלתי למזג את העולמות המקצועיים עם המסע האישי שלי

ומאז הפכתי להיות מאמנת בכירה, מורה למיינדפולנס ועל הדרך גם יועצת תזונה ועוד כמה תחומים.

מה שמניע אותי זה האמונה העמוקה שהמתנה ענקית שלנו כבני אדם היא האפשרות לחיות בחופש ובנתינה.

זה המסע שלי וזו גם השליחות שלי אותה אני מממשת בהנחיית קבוצות וקורסים ובקליניקה שבביתי בתהליכים פרטניים מרגשים.

אני אמא, סבתא, חברה, מורת דרך, מנחה ובעיקר –

 

אני תלמידה נצחית ופשוט אוהבת את החיים האלה גם כשלא הכל בסדר.

אז, אני כאן בשבילך ואני יודעת להיות איתך וללוות אותך בדרך אותה

אני בעצמי עוברת. אני שפן הניסיונות של עצמי ובתהליכים הרבים בהם התנסיתי בעצמי

למדתי לא להיבהל מהכאב, לחיות גם עם עצב ולהנות ממה שיש.

גם כשזה לא בדיוק כפי שהייתי רוצה.

כבר הרבה שנים שאני שמחה ללמד ולהנחות אנשים אחרים באותם תהליכים המאפשרים חיים של חופש.

אני בעלת ניסיון של 10 שנים בהכשרת מאמנים.
מביאה איתי ניסיון של 30 שנים בהנחיה וליווי תהליכי שינוי.
מורה ל- (MBSR  (Mindfulness stress based stress reduction מאוניברסיטת בנגר, אנגליה.

בוגרת  MBT- Mindfulness based Therapy
מתרגלת מיינדפולנס מזה כ- 20  שנים.
כתלמידה נצחית המשלבת בין גישות ממזרח ומערב, החיבור שלי לבית הספר לאימון OneLife נשען על שילוב הגישות והתפיסה של תהליכי התפתחות אישית המשולבים בקורסי האימון.

חושבים על לימודי אימון? צרו איתנו קשר.

אילה שני
מנהלת התפתחות אישית מאמנת בכירה M.C.I.L

"איזה זכות יש לי להיות מבריק, יפהפה, מוכשר ואהוב? למען האמת, איזה זכות יש לכם לא להיות?" מריאן וויליאמסון

אילה שני – מאמנת בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת, פסיכולוגית בהכשרתה, מנחה להעצמה אישית, משנת 1995, ולתמיד. לשעבר מנחה ראשית ב"הומניקיישן" כ-20 שנה. מומחית בתהליכי למידה חווייתית להתפתחות רבת עוצמה וליצירת פריצות דרך אישיות. בנוסף, בעלת תואר שני בהיסטוריה יהודית, ומוסמכת לרבנות חילונית-הומניסטית, עורכת טקסי חיים וחגים ברוח היהדות כתרבות.  אני מורה, מאמנת ומנחה בארגון onelife מתוך החזון שלי לטפח סביבה אישית, חברתית וציבורית, שמגשימה אהבה, עוצמה, אכפתיות ושיתוף פעולה. נשואה לאסתר ואם לשלושה בנים.

במהלך החיים של כולנו,לעיתים קרובות מדיי, החיים מנהלים אותנו במקום שאנו ננהל אותם. אנו יודעים כי הפוטנציאל קיים בנו, אך מוצאים את עצמנו נסחפים בזרם החיים. לרוע המזל, בדרך כלל אנו מתעוררים לאפשרויות חדשות רק כאשר המציאות הופכת להיות כואבת עבורנו. רק אז אנו מוכנים להתבונן באומץ באיכות החיים שלנו ולגלות מי אנחנו באמת.

 

אני מזמינה אתכם לצאת איתנו למסע הזה בכל נקודה בה אתם נמצאים בחייכם.
לא צריך לחכות שיכאב… התפתחות אישית היא מסע מרתק שמתחיל בשאלות, וזורם בתהליך של תובנות, תשובות מרתקות, גילויים מסעירים ופיתוח העוצמה שלי ושל סביבתי. אני בטוחה שהאדם שתהיו בעודכם נמצאים אתנו במסלול המגוון והמדויק שיצרנו עבורכם, יהיה האדם אותו אתם זכאים להיות, עם היופי הייחודי הטמון בכל אחת ואחד מכם.

לימור רוזמרין
מנהלת תחום "אימון ילדים ונוער"

"מאחורי כל הדברים הנראים לעין, יש דבר מה גדול יותר; כל דבר הינו נתיב, שער או חלון הנפתח אל משהו אחר"   
אנטואן דה סנט-אכזופרי , מתוך הנסיך הקטן 

לימור רוזמרין – מנהלת תחום "אימון ילדים ונוער " ומנחת קורס התמחות באימון ילדים ומתבגרים עם הפרעת קשב ADHD

מומחית לאימון ילדים ומתבגרים ואימון ילדים עם הפרעת קשב, מדריכת הורים וסופרוויזרית (מדריכת מאמנים).

ניהלתי בי"ס יסודי במשך שש שנים וכיום מנחה ארצית במשרד החינוך, המלווה שבעה מחוזות בתחום החינוך החברתי ערכי , יועצת אקדמית ומנטורית למנהלים בראשית דרכם, מנחת קבוצות וסדנאות ומרצה בכירה בתחומי החינוך והאימון לילדים ומתבגרים בדגש על הפרעת קשב.

בעלת תואר M.A בחינוך בהצטיינות מאוניברסיטת בר אילן.

בעלת ניסיון ,ידע מצטבר וכלים אימוניים ופדגוגיים של למעלה מ-20 שנה.

מתנדבת בעמותת "קוים ומחשבות" הפועלת למען זכויותיהם של ילדים עם הפרעת קשב .

במסגרת תפקידיי המגוונים במערכת החינוך זיהיתי את הצורך העצום של צוותים חינוכיים ושל הורים, בכלים אפקטיביים להעצמת ילדים ומתבגרים ובעיקר ילדים עם הפרעת קשב.

 

אני מאמינה כי בכל ילד טמונים אוצרות רבים, ובתהליך מעצים ומותאם ניתן לאפשר לכל ילד לממש את חוזקותיו וכישוריו, לחזק את בטחונו העצמי ,להניעו להציב מטרות ולהשיגן ,לפתח תחושת מסוגלות ולהביא את עצמו לידי ביטוי בצורה מיטבית.

מתרגשת בכל פעם מחדש מהזכות שניתנה לי לעבוד עם ילדים שזקוקים לקשב שלנו ולאהבה ללא גבולות יותר מכל אחד אחר.

החזון שלי, כרכזת תחום "אימון ילדים ומתבגרים " ומנחת הקורס בבית הספר לאימון 0nelife הוא ליצור קהילה רחבה, לומדת מתפתחת ומעצימה של מאמנים ואנשי חינוך וטיפול הרואה את הילדים בגובה העיניים, מעצימה את ״המתנות״ הייחודיות שבהן התברכו כל אחד ואחת מהם, המגלה גמישות ויצירתיות בדרכי ההתמודדות ומאפשרת בזכות אלה התפתחות וצמיחה.

נשמח לשוחח אתכם אם אתם:

  • מאמנים ורוצים להתקדם לתוכנית הכשרה מתקדמת באימון, להתמחות באימון ילדים ונוער (עם הפרעת קשב או בלעדיה)
  • מטפלים העובדים עם ילדים ונוער
  • אנשי חינוך המעוניינים בכלים נוספים לעבודה השוטפת

אתם, מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים על הקורס.