מסלול הסמכת מנחי / מטפלי NLP במסלול ישיר עד ה-Master

אז מה זה NLP? כל מה שרציתם לדעת👇

תושבי תל אביב והסביבה - ההרשמה בעיצומה!
לימודי NLP במסלול ישיר עד ה-Master עם הסמכה מטעם ארגון ה-IN-NLP הבינלאומי >>

תושבי תל אביב והסביבה -
ההרשמה בעיצומה!
לימודי NLP במסלול ישיר
עד ה Master עם הסמכה
מטעם ארגון ה IN-NLP הבינלאומי

למידע נוסף והרשמה מלאו את הפרטים👇

למילים יש כוח והמחשבות שלנו יוצרות את המציאות שבה אנחנו חיים. האופן בו בני האדם תופשים את המציאות משפיע על יכולתם להשיג יעדים, להגיע לתוצאות אישיות ומקצועיות, ולחוות איכות בחיים שלהם. אם הכל היה עובד לנו בחיים, אז כנראה היה לנו נהדר כל הזמן... השאלה מה קורה כשהדברים לא עובדים? כשהם לא זזים בקצב או באיכות שאנחנו רוצים? מה עלינו לעשות עם ההתנהלות שלנו על מנת לשנות את התוצאות שאנחנו יוצרים בחיינו?

יש שיטות שונות שיכולות ליצור שינוי בחיינו,

אחת השיטות המהירות והאפקטיביות ביותר היא ה-NLP.

NLP היא אחת מגישות ההתפתחות האישית החזקות ביותר בעולם. זו גישה לחקר המוח, אשר נותנת הסבר לדרך בה פועל המוח האנושי, הבנה כיצד פועלת השפה המדוברת ודרך איך לחשוב ולחיות בעוצמה.

ה-NLP הוא קוד הגישה ללא מודע – שם אנחנו עושים את הבעיות שלנו ושם גם הפתרונות, הכוחות והמשאבים שלנו.
ל- NLP יש את הכלים לחפש באזור הלא מודע של המוח שלנו, ליצור שם את השינוי, כדי שהוא יתרחש באופן מודע ויבוא לידי ביטוי בחיים היומיומיים.

גישת ה-NLP מסבירה את התהליך הלא מודע, המתרחש בתוך המוח שלנו, מרגע שאנחנו נתקלים בגירוי כלשהו במציאות החיצונית ועד לרגע, שבו אנו מגיבים אליו. הבנת התהליך מאפשרת לנו מרחב עצום להתערבות באמצעות טכניקות NLP מגוונות, על מנת ליצור תוצאות טובות יותר בתחומי חיים שונים.

עוצמת ה-NLP מאפשרת, בזמן קצר ביותר, ליצור שינוי חיובי ברגשות, במחשבות, בהתנהגות ובאמונות המגבילות בחייו של האדם. היא עושה זאת ע"י רתימת הלא מודע להשגת התוצאה הרצויה.

נשמע מעניין?

בואו ללמוד איך לשלוט על המחשבות שלכם, לדבר בשפה שיוצרת שיתוף פעולה וקירבה,  בואו ללמוד איך ליצור תוצאות רצויות בחייכם ולנהל את החיים באופן אפקטיבי.

לפרטים נוספים והצטרפות >>

OneLife - בית הספר המוביל ללימודי NLP

הקורסים שלנו:

קורס פרקטישיונר (NLP Practitioner) – קורס של 25 מפגשים, 130 שעות שעון. אחד מהם יעסוק בתחום התקשורת הבינאישית
קורס מאסטר (NLP Master Practitioner) – קורס של 25 מפגשים, 130 שעות שעון

הנושאים המרכזיים שילמדו בקורס פרקטישיונר:

הנושאים המרכזיים שילמדו בקורס מאסטר:

מנחת הקורס – עדי ארדיטי

מאסטר טריינר מומסכת על ידי ארגון ה-IN הבינלאומי

מאסטר טריינר NLP, מהמבוקשות בישראל בתחום, מנחה בכירה בקורסי הסמכה בינלאומיים של אירגון ה IN-NLP. בשנים האחרונות הסמיכה מאות בוגרים בבתי ספר נחשבים ל-NLP. בשנים האחרונות עבדה עם קהלים מאתגרים במיוחד כמו הרשות לשיקום האסיר, רשויות רווחה, עו"ס, מכללות להכשרת מאמנים ויועצים, חברות היי טק, קופת חולים הכללית, משרדי ממשלה ועוד. בוגרת השתלמויות בתרפיית קו הזמן, גשטאלט, אימון NLP לילדים ונוער, יסודות ה - CBT, התמודדות עם חרדות טראומה ואובדן, אסטרטגיות של גאונים, שחרור אמונות מגבילות, שפת ההשפעה, ומוסמכת mBIT coach. בעלת קליניקה פרטית בה מטפלת בגישת NLP ומאמנת אישית בכירה למבוגרים, ילדים ונוער.

אז בואו נעמיק ונבין את השיטה:

 NLP= Neuro Linguistic Programming
דהיינו תכנות נוירולוגי לשוני  

שיטת ה-NLP מורכבת מסדרת טכניקות ומודלים, שניתן להשתמש בהם כדי להבין הבנה עמוקה יותר של המוח האנושי. מטרתן יצירת השפעה ושינוי במחשבות, ברגשות ובהתנהגויות, שיובילו בסופו של דבר לשינוי בהרגלים ובדפוסים שונים ולהשגת תוצאות רצויות.

  • Neuro– המוח הקולט את הגירויים שבמציאות החיצונית ואת המסרים מהסביבה, באמצעות מערכת החושים.
  • Linguistic – השפה המילולית והבלתי מילולית שבאמצעותה אנו נותנים משמעות לחוויה שנקלטה מבחוץ.
  • Programming– דפוסי ההתנהגות והתגובה הנוצרים על בסיס העיבוד שנעשה לחוויה שנקלטה והמשמעות שניתנה לה. 

"זה רק בראש שלך וזה רק נדמה לך..." – איך זה עובד?

מערכת העצבים קולטת את המציאות האובייקטיבית דרך חמשת החושים (Neuro), המוח מעבד את המידע באופן סובייקטיבי, מקודד אותו לחוויה ומאחסן אותו. כאשר נרצה לספר על החוויה נשתמש בשפה (Linguistic) מילולית ולא מילולית. כתוצאה מהמחשבות יגיעו התגובות שלנו ופעולות ממשיות (Programming).

NLP הוא מדע החוויה הסובייקטיבית.

התהליכים שמתרחשים במוחנו הם פנימיים ובלתי מודעים, ל-NLP יש את קוד הגישה ללא מודע במטרה להבין כיצד נוצרה בעיה ואיך ליצר את השינוי במציאות.

לכן, יש המגדירים את ה–NLP כהוראות ההפעלה של המוח.

ההרשמה בעיצומה!

לימודי NLP במסלול ישיר עד ה-Master עם הסמכה מטעם ארגון ה-IN-NLP הבינלאומי

פנו אלינו עכשיו לתיאום פגישת התאמה אישית!